مرا به خاطر بسپار
admin

admin

در این آموزش یک فضای داخلی را به صورت کامل مدل سازی می کنیم و پس از ساخت اشیا ، نورپردازی را انجام می دهیم و در نهایت تنظیمات رندر را مورد بررسی قرار می دهیم.

اگر در حین عملیات رندر برای پروژه های سنگینتون با مشکلاتی از جمله خارج شدن از محیط برنامه که به دلیل کمبود حافظه سیستم می باشد مواجه شده اید در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

در این قسمت اولین سری از فیلم های آموزشی زبان اصلی 3ds Max را  معرفی می کنیم و با توجه به نظرات شما عزیزان , ویدئوی آموزشی که بیشترین رای را کسب کند , طی هفته آینده دوبله شده و در سایت قرار خواهد گرفت.

در این آموزش قصد دارم روشی رو براتون بگم که اکثر کاربرای 3dmax به این مشکل برخورد کردند و اونم این هست که هنگام کار روی یک پروژه یا در زمان رندر مکس به طور ناگهانی بسته می شود و شما هم هیچ ذخیره ای از آخرین کارتون نداشته اید.در ادامه با ما همراه باشید.

برای استفاده از V-Ray باید با تنظیمات پنجره (Render Setup) آشنا باشید و پارامترهای آن را تنظیم کنید.در این آموزش قدم به قدم شما را با گزینه های آن آشنا می کنیم.

مدیفایر Extrude به شئی انتخاب شده عمق اضافه می کند و به نوعی برجستگی ایجاد می کند.

علاقه مندیم به اطلاع برسانیم با توجه به استقبال شما کاربران عزیز از سایت ، برآن شدیم تا برای اولین بار در ایران با ارائه ی فیلم های آموزشی درخواستی ، گامی موثر در جهت آموزش کامل و دقیق کاربران و رفع مشکلات آنان برداریم.

در این آموزش با نحوه ی تکسچرینگ مهرهای شطرنج که ساخت آنها در آموزش های قبلی آموختیم , آشنا می شویم.

با راهنمای نصب SolidRocks در خدمت شما هستیم.تا پایان آموزش همراه ما باشید.

* در صورت وجود آنتی ویروس بر روی سیستم ، بهتر است آن را غیر فعال نمایید.

1. اتصال خود را از اينترنت قطع نموده و فایل نصب V-ray را اجرا نمایید و در صفحه ظاهر شده بر روی Next کليک نماييد.

صفحه1 از4