مرا به خاطر بسپار

IMAGE
دوره آموزشی Vray
چهارشنبه, 20 فروردين 1393
 در این دوره که سرفصل درسی آن پلاگین VRay می باشد ، مفهوم تحلیل فیزیکی متریال های... Read More...
IMAGE
دوره آموزشی Light و Texturing
چهارشنبه, 20 فروردين 1393
 در این دوره  تسلط بر تکنیک های تکسچرینگ اجسام ، نورپردازی با نور های 3Ds Max... Read More...
IMAGE
دوره آموزشی مدلسازی در معماری
چهارشنبه, 20 فروردين 1393
در این دوره  تسلط بر تکنیک های مهم مدلسازی احجام منحنی ، وارد کردن ترسیمات اتوکد... Read More...
پرینت

پروژهای معماری و انیمیشن

on . زیر مجموعه : آموزش 3d max

СНПЧ А7 Пенза, обзоры принтеров и МФУ

به اطلاع کلیه ی کاربران عزیز می رسانیم بخش انجام پروژهای معماری ، انیمیشن و ترجمه تخصصی مقالات معماری سایت ، افتتاح گردید .

 

 national museum finalists

 انجام پروژه های معماری:

شیت : مدارک ترسیمی پروژه شامل پلان ها، سایت پلان ، پلان ستون گذاری ، نماها ، مقطع ها ، پلان اندازه گذاری ،پرسپکتیوها در شیت 70*100 یا 70*50 که ترسیم آن در اتوکد و3D MAX   انجام گرفته است با مقیاس مورد نظر در شیت ها قرار داده می شود. کادر بندی و طراحی شیت نیز در نظر گرفته و انجام می شود.

 ماکت : ساخت ماکت اصلی پروژه با مقیاس و جزئیات در حجم و نما و سایت پلان نیز انجام می گردد.

* جنس ماکت می تواند از پلکسی ، چوب بالسا ، مقوای ماکت ، فوم بورد ، فوم و یا ترکیبی از 2 یا چند مصالح مختلف با یکدیگر باشد .

ساخت ماکت

 

 مطالعات : شامل معرفی سایت (زمین پروژه) می شود.

تحلیل سایت : شامل بررسی دسترسی ها،نور، دید و منظر،همجواری ها و . . می شود.

برنامه فیزیکی : شامل تهیه جدول حوزه های عملکردی، تعداد فضاهای مورد نیاز پروژه ،نوع فضاها، مقدار مساحت یا سرانه مورد نیاز هر فضا می شود.

ساختار پلان : لکه گذاری-توده گذاری " بر اساس مطالعات انجام گرفته و تحلیل سایت بر روی سایت پلان انجام می شود."

ایدئوگرام :شامل اسکیس های کلی و اولیه برای هر یک از قسمت های پروژه و یا کل پروژه که در این مرحله ایده یا کانسپت طرح مشخص می شود. اسکیس ها ممکن است شامل :نما ، مقطع، پلان و یا حجم باشد.

طراحی حجم : در این مرحله با استفاده از اطلاعات مرحله قبل اقدام به ساخت یک ماکت حجمی با استفاده از یونولیت و فوم می نماییم

طراحی پلان : بر روی حجم ساخته شده در مرحله قبل ، کار طراحی پلان انجام می شود. که در آن حوزه های عمومی و خصوصی ، روابط عمودی و افقی و طراحی داخلی فضاها و مبلمان آن نیز طراحی می گردد.

طراحی سایت پلان :شامل طراحی محوطه پروژه،تعیین مسیرهای سواره و پیاده ،ترکیب محوطه با حجم ، اختلاف سطح ها ، طراحی فضای باز و سبز می باشد.

پلان ستون گذاری : بر اساس پلان معماری تهیه شده و نیز سازه در نظر گرفته شده ، اقدام به تهیه پلان ستون گذاری می کنیم که در آن آکس های افقی و عمودی ستون ها را مطابق با طرح معماری طراحی میشود.

طراحی نما : بر اساس طرح بدست آمده از پلان و حجم صورت می گیرد.دادن جزئیات به نما ، مصالح نما ، خط آسمان ،فرم تراس ها و پنجره ها در این مرحله صورت می گیرد.

مقطع(برش): شامل ترسیم 2 یا چند برش کلی از پروژه می شود که معمولا خط برش در پلان 2خط عمود بر یکدیگر می باشد.

Bright-living-room-modern

 انجام پروژه های انیمیشن

Team-CMYK

Cinema-4D-Top-3D-Animationt

 

ترجمه تخصصی مقالات معماری و کامپیوتر

سایت 3DMaxHelp بهترین مترجمین این رشته را گرد هم جمع آوری کرده تا بتوانیم بهترین کیفیت را در بخش ترجمه متن و مقالات تخصصی معماری و کامپیوتر به شما کاربران گرامی ارائه نماییم.

 translate

تمامی خدمات ذکر شده در بالا تا 48 ساعت پس از تحویل دارای گارانتی می باشند. در صورتی که هرگونه مشکل یا کمبودی در فایلی که تحویل گرفته اید مشاهده نمودید تماس حاصل نمایید تا توسط مدیریت سایت مورد بررسی قرار گیرد.

 

کاهش هزینه تمام شده پروژه برای شما کاربران عزیز به دلیل مناسب بودن قیمت های اعلام شده برای هر پروژه ، عدم نیاز به مراجعه حضوری و ... از مزیت های انجام پروژه در سایت  3DmaxHelp می باشد.

 

 

 

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0
محدودیت در نوع پسوند فایل پسوند های مجاز عبارتند از: bmp, doc, gif, jpg, jpeg, pdf, png, ppt, rar, txt, , zip 0 / 3